Strony internetowe

Responsywna i funkcjonalna strona internetowa to klucz do powodzenia każdego biznesu – zarówno małego jak i tego dużego. Dzięki mojemu indywidualnemu podejściu będzie ona  oryginalna, łatwa w obsłudze oraz wygodna w użytkowaniu dla odwiedzających. Wszystkie strony tworzone są na systemie zarządzania treścią WordPress, co w późniejszym czasie gwarantuje Tobie prostą i wygodną edycję. Wraz z pakietami otrzymasz ode mnie pomoc w doborze hostingu i domeny oraz ich konfigurację.

Jakość i unikalność

Masz pewność, że dostaniesz stronę zaprojektowaną specjalnie dla Twojej firmy, usługi czy produktu. Dbamy o każdy szczegół ponieważ wiemy, że detale mają znaczenie.

Szybki czas realizacji

W zależności od wybranego pakietu i przebiegu współpracy wykonujemy strony do 21 dni roboczych (czas ten może ulec zmianie i jest uzależniony od Twoich potrzeb o czym informujemy).

Niezbędne dodatki

Twoja strona internetowa otrzyma sprawdzone i niezbędne komponenty: galerię zdjęć, mapę dojazdu oraz formularz kontaktowy. To idealne rozwiązanie na start Twojej firmy w internecie.

Responsywność

W ramach pakietu otrzymasz stronę internetową dostosowaną do urządzeń mobilnych. Dzięki temu Twoja nowa strona będzie się poprawnie wyświetlać na smartfonach, tabletach i większych ekranach.

Wymogi prawne

Wykonujemy strony internetowe dostosowane do wymogów prawnych Polityki Prywatności, RODO i z informacją o ciasteczkach.

Social media

Strona może być zintegrowana z profilami Twojej firmy w popularnych serwisach społecznościowych takich jak: Facebook, Instagram, Twitter czy Google+.

Sprawdź nasze realizacje

Zostaw wiadomość

Masz pytanie dotyczące swojego projektu? Chcesz omówić szczegóły i dopytać o wycenę? Napisz, zadzwoń lub skontaktuj się poprzez poniższy formularz.

Akceptacja Polityki Prywatności