FAQ | Najczęściej zadawane pytania

Tutaj dostarczam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, aby zapewnić Ci szybkie i jasne rozwiązania dla Twoich potencjalnych zapytań. Wszystkie najważniejsze informacje są dostępne tutaj, w jednym miejscu.

Twój czas jest cenny, dlatego stworzyłam tę stronę, abyś mógł szybko znaleźć potrzebne informacje bez konieczności szukania. Odpowiedzi w sekcji FAQ są krótkie, zwięzłe i łatwe do zrozumienia.

Po prostu przewiń w dół i znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z moimi usługami. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się ze mną, a chętnie Ci pomogę!

Głównie zajmuję się tworzeniem sklepów i stron internetowych, identyfikacją wizualną marek oraz projektami do druku (m.in. plakaty, ulotki, wizytówki, banery i katalogi). Przygotuję również grafikę do zastosowania w Internecie, np. na Facebooka lub stronę internetową. 

Oczywiście najpierw ustalamy, czego dokładnie potrzebujesz. Zawszę proszę o wypełnienie krótkiego briefu (dostępne tutaj) na podstawie którego szczegółowo poznaje Twoje oczekiwania oraz przygotowuję wycenę.

Kolejny etap to podpisanie umowy. Po dopełnieniu formalności przystępuję do realizacji zlecenia. W wyznaczonym terminie przesyłam wstępny projekt, który akceptujesz albo nie. Zakończony proces projektowy to moment, w którym dokonujesz zatwierdzenia pracy.

Tak, pobieram zadatek 50% od kwoty końcowej. Wszystkie informacje dotyczące płatności będą zawarte w umowie, którą podpiszemy.

Każdy projekt wymaga innego nakładu pracy, dlatego termin ustalimy, gdy podasz mi więcej informacji o zleceniu. Większość prac projektowych wykonuję w przedziale 2-7 dni roboczych, natomiast strony internetowe do 14 dni (oczywiście zdarzają się odstępstwa od tej reguły).

Pracuję w programach firmy Adobe. Głównie używam Adobe Photoshop oraz Adobe Illustrator. Są to profesjonalne narzędzia, które cieszą się uznaniem w środowisku graficznym. Poza tym jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam.

Nie. Jeżeli chcesz zobaczyć moje umiejętności, obejrzyj portfolio (dostępne tutaj).

Tak – współpracuję z drukarnią. Druk możesz też zlecić w jakiejkolwiek drukarni w Twoim mieście, ponieważ pliki, które ode mnie otrzymasz, będą wykonane zgodnie z drukarskimi standardami. 

Chcesz więcej informacji?

Skontaktuj się ze mną lub wypełnij jeden z formularzy