FAQ | Najczęściej zadawane pytania

Lista jest długa, ale głównie zajmuję się tworzeniem stron internetowych oraz projektami do druku (m.in. plakaty, ulotki, wizytówki, banery i katalogi). Przygotuję również grafikę do zastosowania w Internecie, np. na Facebooka lub stronę internetową. Możesz mi również zlecić zaprojektowanie logo, księgi znaku czy identyfikacji wizualnej Twojej firmy.

Oczywiście najpierw ustalamy, czego dokładnie potrzebujesz. Na podstawie tych informacji przygotuję wycenę.

Kolejny etap to podpisanie umowy. Po dopełnieniu formalności przystępuję do realizacji zlecenia. W wyznaczonym terminie przesyłam wstępny projekt, który akceptujesz albo nie. Zakończony proces projektowy to moment, w którym dokonujesz zatwierdzenia pracy.

Gotowe pliki będziesz mógł pobrać z mojej prywatnej chmury (nawet o 3 w nocy :)).

Tak, pobieram zadatek 30% od kwoty końcowej. Wszystkie informacje dotyczące płatności będą zawarte w umowie, którą podpiszemy.

Każdy projekt wymaga innego nakładu pracy, dlatego termin ustalimy, gdy podasz mi więcej informacji o zleceniu. Większość prac projektowych wykonuję w przedziale 2-7 dni roboczych, natomiast strony internetowe do 14 dni (oczywiście zdarzają się odstępstwa od tej reguły).

Jest to minimalna cena za konkretną usługę projektową. Ostateczna kwota uzależniona jest od rodzaju zamówienia oraz mojego nakładu pracy. Po podaniu dokładnych wytycznych i specyfikacji ustalam cenę końcowa, która może być wyższa od podanej w cenniku.
Nie znalazłeś interesującego Cię projektu? Potrzebujesz informacji o cenie? Napisz do mnie. Po zapoznaniu się ze specyfiką projektu i ustaleniu z Tobą najważniejszych informacji projektowych będę w stanie podać konkretną stawkę.

Pracuję w programach firmy Adobe. Głównie używam Adobe Photoshop oraz Adobe Illustrator. Są to profesjonalne narzędzia, które cieszą się uznaniem w środowisku graficznym. Poza tym jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam.

Nie. Jeżeli chcesz zobaczyć moje umiejętności, obejrzyj portfolio (dostępne tutaj).

Tak – współpracuję z drukarnią. Druk możesz też zlecić w jakiejkolwiek drukarni w Twoim mieście, ponieważ pliki, które ode mnie otrzymasz, będą wykonane zgodnie z drukarskimi standardami.