Nazywam się Ewelina, a projektowanie graficzne i tworzenie stron internetowych to moja praca, którą zajmuję się od 2018 roku.

Mój zawód to jednocześnie pasja, którą nieustannie rozwijam, pogłębiając tym samym swoją wiedzę i szukając nowych rozwiązań, które pozwolą moim klientom wyróżnić się na tle konkurencji. Do projektów podchodzę z dużą dbałością o szczegóły.

Moja oferta skierowana jest dla małych i dużych firm oraz dla osób, które rozpoczynają swoją działalność gospodarczą i pragną zaistnieć na rynku. Jeśli jesteś osobą, która planuje stworzyć nowy wizerunek firmy, marki lub produktu albo planujesz go odświeżyć, potrzebujesz strony internetowej, a może chcesz po prostu skorzystać z usług grafika, to dobrze trafiłeś!

Pochodzę z Rzeszowa, ale pracuję zdalnie z osobami z całej Polski jak również z zagranicy. W mojej ofercie znajdziesz min.: projektowanie i wdrożenie stron www, identyfikacji wizualnych, projekty przeznaczone do druku (plakaty, bannery, ulotki, zaproszenia, foldery, magazyny i książki) i sesje produktowe.

Jeszcze się zastanawiasz? – zobacz moje realizacje, to one podpowiedzą Ci czy jestem osobą której szukasz!

Interesuje Cię wycena?

Skontaktuj się ze mną lub wypełnij jeden z formularzy