Architekt wnętrz Anna Makiel

O firmie

Pani Anna specjalizuje się w projektowaniu wnętrz oraz home stagingu. Ofertę kieruje do klientów indywidualnych i biznesowych w zakresie kompleksowego projektowania wnętrz mieszkań i domów. Działania opiera na doświadczeniu łącząc wysoką jakość z oryginalnością, porządek z rozsądkiem i dbałością o szczegóły.

O realizacji

Właścicielce pracowni zależało na tym, aby strona łączyła w sobie funkcjonalność z nowoczesnym i minimalistycznym wyglądem. Na stronie został odpowiednio przygotowany schemat, który pozwolił na dokładne zaplanowanie wszystkich funkcjonalności, dzięki czemu spełniła ona wymagania Pani Ani. To wszystko w połączeniu designem zawierającym kolory identyfikacji marki i wizualizacje projektów właścicielki dało nam stronę idealnie skrojoną pod oczekiwania zarówno Pani Ani jak i docelowej grupy użytkowników odwiedzających stronę.

Funkcjonalności

• responsywna strona internetowa
• rozbudowana podstrona z portfolio
• połączenie z fanpagem na Facebooku i Instagramie
• certyfikat SSL Let’s Encrypt
• rozbudowany formularz kontaktowy w postaci briefu
• zabezpieczenie reCAPTCHA
• połączenie z Google Analytics i Google Search Console
• nowoczesny design

Strona główna

Na samym początku został ustawiony duży slider przedstawiający portfolio właścicielki. Wybrane zostały do niego najlepsze prace mające na celu zachęcić odwiedzających stronę do dalszego jej wyświetlania. Strona główna zawiera także sekcję „O mnie”, Formularz kontaktowy w formie briefu, FAQ, opinie klientów i przekierowanie do zakładki z portfolio.

Portfolio i strona pojedynczego projektu

W zakładce portfolio można zobaczyć dotychczasowe realizacje Pani Ani. W minimalistyczny sposób została ukazana także strona pojedynczego projektu, opisująca i przedstawiająca dotychczasową realizację.

Podstrona z ofertą

Szczegółowo opisana oferta rozwiewa wątpliwości każdego potencjalnego klienta. Uzupełniona została o ciekawe wizualizacje, zdjęcia i opisy. Wszystko przedstawione w przejrzysty sposób.

Potrzebujesz stronę internetową?

Umów się ze mną na konsultację i zamów bezpłatną wycenę. Szybko i bez zobowiązań.

Scroll to Top