Strona Internetowa dla firmy

Jak przygotować się do założenia strony internetowej?

Kto zrobi Twoją stronę internetową dla firmy?

Strona Internetowa firmy jest strategicznym elementem jeżeli chcesz pozyskiwać klientów nie tylko lokalnie ale również na szeroką skalę. Może się okazać, że inwestycja w postaci profesionalnej strony internetowej dla Twojej firmy nie tylko zwróci się w postaci nowych klientów, ale również znacznie wpłynie na budowanie świadomości Twojej marki. Pierwszym punktem przygotowań jest to komu zlecisz ten ważny proces – jest to najważniejsza rzecz, gdyż będzie miało to realny wpływ na to jak będzie ona wyglądała a przede wszystkim funkcjonowała.  Zrób rozeznanie i dopytaj o oferty. Dobrym pomysłem jest podpytanie znajomych o kogoś godnego polecenia, możesz również sprawdzić opinie danej firmy np. na Facebooku czy w wizytówce Google. 

Inspiruj się i znajdź swój ideał

Strona Internetowa innej firmy może być ciekawą inspiracją. Zapisuj sobie strony, które podobają Ci się pod względem estetycznym jak i technicznym. Zapisz sobie również, czego byś nie chciał na stronie internetowej swojej firmy. Zrób całą bazę inspiracji – dzięki temu ułatwisz pracę projektantowi i przyśpieszysz cały proces powstawania i wdrażania strony.

Typ strony internetowej – czego potrzebujesz?

Jeżeli szukasz strony internetowej, która po prostu ma dobrze komunikować usługi, produkty, czy idee idealnie sprawdzi się dla Ciebie strona internetowa typu wizytówka, gdzie wszystkie informacje są umieszczone na jednej stronie. Możesz zdecydować się również na bardziej rozbudowaną stronę. Zakładki jakie masz do wyboru: o mnie, blog, kontakt, cennik, oferta, portfolio, sklep. Zawsze szukaj kogoś, kto jest w stanie rozwiać Twoje wątpliwości.

Strona Internetowa dla firmy – dodatkowe elementy

Przemyśl jakie elementy będą Ci jeszcze potrzebne na stronie www?

Mogą to być:

  • Galeria zdjęć
  • Aktualności
  • Newsletter
  • Formularz kontaktowy
  • Linki do mediów społecznościowych
  • Kalendarz
  • Polityka prywatności
  • Najczęściej zadawane pytania

Strona Internetowa – treści, ktore mają znaczenie

Musisz pamiętać, że osoba tworząca strony internetowe dla firm najczęściej nie zajmuje się pisaniem tekstów. Natomiast wiele osób współpracuje z copywriterem, który stworzy profesjonalne treści na Twoja stronę. Zapytaj czy za dodatkową dopłatą nie uzyskasz w pełni kompleksowej usługi. Dzięki temu masz pewność, że Twoje teksty będą spójne z wyglądem strony.

Strona Internetowa – zdjęcia, które sprzedają

Osoba zajmująca się tworzeniem Twojej strony internetowej dla firmy napewno pomoże Ci wybrać odpowiednie zdjęcia z banku zdjęć ale najlepiej by było gdybyś miał także swoje.Jeżeli sprzedajesz produkty, dobre zdjęcia to must have.W końcu to obrazy sprzedają, a my lubimy widzieć co kupujemy. U nas w ofercie znajdziesz również sesje produktowe i aranżowane. Profesjonalna sesja fotograficzna doda wiele wartości do Twojej strony internetowej! Zapewniam 🙂

Jeżeli masz gotowe wszystkie elementy Twojej strony – zagłoś się do nas! – Chętnie zrealizujemy Twoją wizję! A jeżeli nie masz to też pomożemy 😉

Podobne wpisy