Fotografia produktowa

Wykonuję profesjonalne zdjęcia produktowe do wykorzystania na materiałach reklamowych i w Internecie. Atrakcyjne fotografie są podstawą w promocji i sprzedaży produktów. Odpowiednio dobrana sceneria, sprzęt i światło gwarantują najwyższą jakość zdjęć, a efektowny wygląd przyciąga wzrok klienta. Tworząc zdjęcia produktowe skupiam się nie tylko na produkcie, ale także na bardzo ważnych detalach i świetle jakie na niego pada. Zdjęcia packshotowe wykonuję na jednolitym tle (zazwyczaj białym) co ma na celu skupienie uwagi oglądającego na konkretnym produkcie. Sesje aranżowane natomiast służą do ciekawego i efektownego przedstawienia produktu, który umieszczony jest na interesującym tle lub w otoczeniu konkretnej scenografii, która oddaje charakter przedmiotu. 

Podane ceny uzależnione są od stopnia skomplikowania zlecenia i ilości fotografowanych przedmiotów, co wpływa na ostateczną jej wysokość. W celu ustalenia konkretnej ceny zapraszam do kontaktu ze mną.

Sprawdź nasze realizacje

Zostaw wiadomość

Masz pytanie dotyczące swojego projektu? Chcesz omówić szczegóły i dopytać o wycenę? Napisz, zadzwoń lub skontaktuj się poprzez poniższy formularz.

Akceptacja Polityki Prywatności